Winstrol

Winstrol

Stanozolol/winstrol zaczynał jako środek dla koni wyścigowych, dopiero później pozostał nieco zmodyfikowany i dopuszczony do użytku przez człowieka. Jeden z najsłynniejszych sportowców wszechczasów, Ben Johnson w czasie bicia rekordów na bieżni stosował właśnie ten preparat. Winstrol iniekcyjny jest zawiesiną wodną (można go też przyjmować doustnie), tabletki winstrolu (wersja oralna) stanowi połączenie substancji aktywnej oraz „wypełniacza”. Formy iniekcyjne często można spotkać pod postacią depot ( przedłużone uwalnianie, które może potrwać od kilkunastu do nawet kilkudziesięciu godzin). Winstrol depot ma w swoim składzie nanomikronizowany stanozolol, który powoli i regularnie uwalnia się do krwi.

Oprócz redukcji SHBG, która jest jedną z jego głównych cech,Winstrol poprawi syntezę białek i znacznie zwiększy retencję azotu wmięśniach. Steryd wykona również całkiem przyzwoitą pracę, zwiększającliczbę czerwonych krwinek i hamując hormony glukokortykoidowe. Pod wielomawzględami mamy łagodne, ale równomiernie pewne podstawowe cechy sterydowe wpołączeniu z bardzo dużą redukcją SHBG, która daje nam kontrolowany i unikalnyzwiązek.

Na przyrost dobrej jakościowo masy mięśniowej łączy się Winstrol z deca durabolinem. Często można spotkać się również z dołączeniem go do cyklu z użyciem testosteronu. Stanazolol to środek toksyczny, przede wszystkim dla wątroby, szczególnie kiedy mówimy o doustnej formie tabletek stosowanych w wysokich dawkach. Wielu kulturystów używa tego sterydu w cyklach redukcyjnych. Spowodowane jest to tym jakie jest jego działanie w organizmie. Winstrol jest hepatotoksycznym sterydem anabolicznym, podobnie jak wszystkie sterydy anaboliczne C17-aa.

  • Firma Desma wykupiła prawa do produkcji preparatu depot, produkuje też wersję oralną winstrolu (2 mg / tabl).
  • Taki stack przynosi użytkownikom przyzwoite przyrosty masy mięśniowej i siły, z jednoczesnym ograniczeniem stopnia otłuszczenia i retencji wody.
  • Na ogromny plus Stanozololu możemy zapisać to że nie zatrzymuje on tak wody w organizmie.
  • Wynika to z faktu, że steryd ten redukuje retencję wody w organizmie.

Trądzik i przyspieszone wypadanie włosów u osóbpredysponowanych do łysienia typu męskiego są możliwe, ale są one silniepowiązane z predyspozycjami genetycznymi. Jeśli nie masz predyspozycji dołysienia typu męskiego, nie stracisz włosów. Podobnie jest z trądzikiem.Jeżeli masz predyspozycje to może się pojawić, jeżeli nie, to jest na to małaszansa. Stosuje, a raczej stosowało się go w walce z chorobami wyniszczającymi tkankę mięśniową oraz w w celu zachowania masy kostnej w przypadku osteoporozy. Stanozolol był również stosowany w celu zwalczania długotrwałego narażenia na leczenie kortykosteroidami, podawanymi ofiarom oparzeń, a nawet pomagał w gojeniu ciężkich złamań kości.

Lepsza byłaby nawet dłuższa przerwa między okresami zażywania. Podczas używania ważne jest również, aby unikać nadmiernego spożycia alkoholu. Samo nadmierne spożycie jest bardzo męczące dla wątroby, a w połączeniu ze sterydem https://sonhosesons.com.br/2023/12/20/kobieta-sterydow-kulturystow-kontrowersje-i-skutki/ C17-aa tylko się pogarsza. Wielu uważa, że ​​unikanie spożywania alkoholu jest najlepsze, ponieważ alkohol jest jedną z najbardziej szkodliwych w działaniu substancji, jakie możemy wprowadzić do naszego organizmu.

Efekty stosowania Stanozololu (Winstrol )

Przez lata na siłowniach toczyły się spory o to, który jest mocniejszy. Tak naprawdę to zarówno w formie iniekcyjnej jak oralnej jest dokładnie to samo. 1mg czystego winstrolu z iniekcji ma dokładniej tyle samo „mocy” co 1mg czystego winstrolu oralnego. Prowadzone były na ten temat badania naukowe jak i testy amatorskie. Jeżeli mowa o badaniach naukowych to wykazały one, że wersja oralna mocniej obniża SHBG, ale jest to różnica minimalna w granicach błędu statystycznego. Obojętnie, której formy użyjesz, to efekty otrzymasz takie same.

Twój pierwszy cykl sterydowy – podstawy

Wśród substancji, z której korzysta grono osób pracujących nad wyrzeźbieniem swojej sylwetki wymienić możemy między innymi stanozol. Jest to substancja, która na siłowniach znacznie częściej określana jest jako winstrol. Ze względu na toksyczne właściwości zaleca się, by okres stosowania nie był dłuższy niż 6 tygodni.

Przeciwwskazania do przyjmowania winstrolu

Nie jest również środkiem zalecanym kobietom, ponieważ, często powoduje u nich hirsutyzm, czyli nadmierne owłosienie. Warto zaznaczyć, że skutki uboczne nie muszą się pojawić, wiele osób przyjmuje Winstrol bez ich występowania. O stosowaniu środków dopingujących przez kulturystów i osoby pracujące nad swoją sylwetką możemy mieć różne zdania. Rzeczywistość jest jednak taka, że środki te są dostępne i wykorzystywane. Kluczowe znaczenie ma więc wiedza na temat tego jak działają, w jaki sposób je stosować oraz z czym musimy się liczyć jeśli chodzi o ich przyjmowanie.

Deja un comentario